EN
HYT_3314.jpg

PROMOSYON, BROŞÜR VE NUMUNE DAĞITIM KAMPANYALARI için host ve hostesler,

Deneyimli ve profesyonel kadromuz, açılış, ödül töreni, gala gecesi ve ürün lansmanlarında, görev tanımının ve yaptığı işin bilincinde olarak firmanızı en iyi şekilde temsil eder.

 

Host ve hosteslerimiz, konuk karşılama, uğurlama, ürün / hizmet tanıtımı, ürün demosu, asistanlık gibi hizmetlerin yanı sıra dilerseniz ikram, servis gibi geri hizmetleri de yürütecektir.

 

HYT_3313.JPG

Bu tip organizasyonlarda önemli bir husus, davetli konukların karşılanması ve kayıtlarının tutulmasıdır. Ayrıca basın masasının ve VIP konukların idaresi de oldukça önemlidir. Host ve hosteslerimiz, gerektiğinde konukların kayıtlarını tutacak ve firmanızın konuklarına geri dönüş imkanını sağlayacaktır.


Host/Hostes/Tercüman
Yabancı model

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

Noel Baba / Noel Anne
Yılbaşı Kutlamaları

Müşterilerinize,sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza yılbaşı hediyelerinizi noel anne ve noel baba teslim etsin istemez misiniz?

Catering
Lunch Box-Cofee Break

Hızla sanayileşen toplumumuzda iş gücünü arttırmak ve çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.