EN

   Coffee Break

image001 (1).jpg
       

      Kokteyl

image013a.jpg
       

   Lunch Box

lunch1d.jpgİNCİ Catering Organizasyon

İnci Davet ve Organizasyon olarak Catering Firmaları arasında en başarılı ve en Müşteri odaklı hizmeti benimsemeyi hedef edindik.Kalite ve hizmet anlayışındaki vizyonuyla sektöründe zamanla kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeye devam etmiştir.


Müşteri memnuniyeti ve taleplerini daima ön planda bulunduran İnci Organizasyon & Catering, bünyesine Sürekli yeni oluşumlar ve yeni lezzetler katmıştır.İnci Organizasyon & Catering, hizmet yapısı, kalitesi ve bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir.


Alternatifli Menülerimizle Fuar Açılış Davet Gibi Etkinliklerle Hizmetinizdeyiz !


Host/Hostes/Tercüman
Yabancı model

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

Noel Baba / Noel Anne
Yılbaşı Kutlamaları

Müşterilerinize,sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza yılbaşı hediyelerinizi noel anne ve noel baba teslim etsin istemez misiniz?

Catering
Lunch Box-Cofee Break

Hızla sanayileşen toplumumuzda iş gücünü arttırmak ve çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.