EN

Çoğu firmanın belirli dönemlerde iş yükü fazlasıyla artar. Normalde yeterli olan kadro, bir etkinlik veya organizasyon öncesi iş yükünün artmasıyla yetersiz hale gelir. Her gün yapılmayan ve yılın sadece bir kaç gününde yapılması gereken bir takım işler personelinizin ve firmanızın verimliliğini azaltır.


Veri girişi, zarflama, etiketleme, form değerlendirme, sekreterya, telefonla müşterileri arama, bilgi güncelleme, davetli listesi hazırlama, binlerce sayfa fotokopi çekme gibi işler personelinizin normal işini yapmasına engel olur.


Belirli dönemlerde artan işleri aşmak için İnci Ajans'tan geçici eleman temin edebilirsiniz. Bu durumda, kadromuzda bulunan üniversiteli ve nitelikli gençler, belirli zamanlarda çoğalan geri nitelikli işlerinizi yapabilir, firmanız da kişi/gün planlaması sayesinde verimliliğini artırabilir.

 

HİNDİSTAN STANDI.jpg 

 

Host/Hostes/Tercüman
Yabancı model

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

Noel Baba / Noel Anne
Yılbaşı Kutlamaları

Müşterilerinize,sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza yılbaşı hediyelerinizi noel anne ve noel baba teslim etsin istemez misiniz?

Catering
Lunch Box-Cofee Break

Hızla sanayileşen toplumumuzda iş gücünü arttırmak ve çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.