EN
4.jpg

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir. Ancak, insan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü, ürün veya hizmet hakkında bilgili profesyonel bir ekip standınıza gelen ziyaretçiye firmanızı istediğiniz doğrultuda tanıtabilir.

 

Standınızda duracak host ve hosteslerimizi ürününüz veya hizmetiniz hakkında bilgi edinmeleri için eğitimden geçirerek ilgili müşteriye bilgi verebilmek amacıyla görevlendirebilirsiniz. Eğer yabancı ziyaretçilerin geleceği bir fuarsa, 4 değişik dilde tercümanlık yapabilen host ve hostesler firmanızı tanıtımda eksik bırakmayacaklardır. Günümüzde ihtisas fuarları, standınızı ziyaret eden kişinin en ince ayrıntısına kadar ürün hakkında bilgi almasına yöneliktir.


Standınızdaki ziyaretçiye önem verdiğinizin bir göstergesi de firmanızın ikram ve servisidir.Standınızda en kaliteli catering ürünlerini de sunsanız, ancak iyi bir servis, catering'in kalitesini tamamlar. Eğitimli ve profesyonel kadromuz ikram hizmetlerinin de üstesinden gelerek, ziyaretçilerinizi en iyi şekilde ağırlar.

KUZEY KIBRIS.jpg


Fuar standlarında diğer bir önemli husus, ziyaretçiyi karşılama ve yönlendirmedir. Görüşmelerin yoğun geçtiği, standın trafiğinin yoğun olduğu saatlerde, ancak bir asistan size fuar boyunca yardım edebilir. Deneyimli hosteslerimiz, gerektiğinde ziyaretçi trafiğini yönetecek, görüşmelerinizi bir düzene koyacak ve geri dönüş kayıtlarını tutacaktır.


Host/Hostes/Tercüman
Yabancı model

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

Noel Baba / Noel Anne
Yılbaşı Kutlamaları

Müşterilerinize,sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza yılbaşı hediyelerinizi noel anne ve noel baba teslim etsin istemez misiniz?

Catering
Lunch Box-Cofee Break

Hızla sanayileşen toplumumuzda iş gücünü arttırmak ve çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.