EN

Yeni bir markayı tanıtmak veya var olan markanızın pazar payını artırmak istiyorsanız, diğer tanıtım kampanyalarınıza ek olarak ürünü tattırmak veya denetmek gerekli olabilir.

Market ya da alışveriş merkezinde kuracağınız standlarda, ürününüzü hedef kitleye tanıtarak, tattırarak veya deneterek müşterinizi artırabilirsiniz. Yapılan araştırmalarda, bire bir olarak tanıtılan ve tattırılan ürünün, satışları büyük oranda artırdığı kanıtlanmıştır.

Üniversite öğrencilerinden oluşan ekibimiz, ürün ya da hizmet konusunda firmanız tarafından eğitildiği takdirde, firmanızın sürekli elemanlarından pek de farklı olmayacaklardır. Ürün hakkında yöneltilen sorulara da en iyi şekilde güleryüzle cevap vereceklerdir.

Özellikle gıda ürünleri tanıtımında, profesyonel ekibimiz sağlık ve hijyen koşullarını da üst düzeyde sağlamaktadır.

Dilerseniz, ürün ya da hizmetiniz hakkında sık sorulan sorular listesi hazırlanarak değerlendirmeniz için size sunulur, dilerseniz market ya da alışveriş merkezi aktivitelerinizde yapılan satışlar, istediğiniz sınıflandırma dahilinde size raporlandırılır.

Hatta, ürün/marka hakkında anket dahi yaptırıp, hedef kitlenizin beklentilerini öğrenebilirsiniz.

 

c048.jpgc002.jpg

c042.jpg


c018.jpg


c010.jpgHost/Hostes/Tercüman
Yabancı model

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

Noel Baba / Noel Anne
Yılbaşı Kutlamaları

Müşterilerinize,sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza yılbaşı hediyelerinizi noel anne ve noel baba teslim etsin istemez misiniz?

Catering
Lunch Box-Cofee Break

Hızla sanayileşen toplumumuzda iş gücünü arttırmak ve çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.