EN

Bir ürünün veya hizmetin tanıtımında bire bir görüşmenin ne kadar etkili olduğu pazarlama uzmanlarınca da kabul edilmektedir.  

 

Market, alışveriş merkezi ya da açıkhava tanıtımlarında, ürün ya da hizmet hakkındaki meraklı sorulara ancak profesyonel ve eğitimli kişiler cevap verebilir.

 

Üniversite öğrencilerinden oluşan ekibimiz, ürün ya da hizmet konusunda firmanız tarafından eğitildiği takdirde, firmanızın sürekli elemanlarından pek de farklı olmayacaklardır. 

 

Dilerseniz, ürün ya da hizmetiniz hakkında sık sorulan sorular listesi hazırlanarak değerlendirmeniz için size sunulur, dilerseniz market ya da alışveriş merkezi aktivitelerinizde yapılan satışlar, istediğiniz sınıflandırma dahilinde size raporlandırılır.

 c033.jpg


c004.jpg

c043.jpg


c016.jpg


c050.jpg


c037.jpg


Host/Hostes/Tercüman
Yabancı model

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

Noel Baba / Noel Anne
Yılbaşı Kutlamaları

Müşterilerinize,sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve çocuklarınıza yılbaşı hediyelerinizi noel anne ve noel baba teslim etsin istemez misiniz?

Catering
Lunch Box-Cofee Break

Hızla sanayileşen toplumumuzda iş gücünü arttırmak ve çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz.